Konec


Říjen 2009

Celebrity

31. října 2009 v 21:09

Celebrity


SB

31. října 2009 v 21:00

SB


Admins&Blog

31. října 2009 v 11:17Ketty

31. října 2009 v 10:45

Majkkaa

31. října 2009 v 10:42pokojíček:D

25. října 2009 v 11:47 | ketty
1. ATMOSFÉRA
Máš v pokoji "nudné" bílé zdi, které ničím nevynikají? To se může změnit! Máš hned několik možností: Můžeš si ho vymalovat na jakou barvu budeš chtít (a na jakou ti dovolí rodiče), nebo můžeš stěny polepit barevnými plakáty hvězd, krajin nebo zvířat. A když se ti ani tenhle nápad nelíbí, zkus na holé bílé zdi vystavit nějaké obrazy. Jasně, nemusí to být hned Picassovo dílo, ale vlastnoručně namalovaný obraz, fotka nafocená s tvým miláčkem nebo super koláž je taky bezva!
Také je důležitý pořádek, a to hned v první řadě. Věř mi, že se v uklizeném pokoji budeš cítit opravdu dobře - a nejen ty.
Aby jsi vyspravila celkový dojem, zkus si pořídit nějaké zajímavé závěsy, klidně to může být i vlastnoručně nabatikované a sešité prostěradlo, proč ne?
2. DEKORACE A DOPLŇKYpokoj
Kde vzít dekorace? Zkus se mrknou do vietnamského obchodu nebo do výprodeje! Kromě oblečení mají v některých obchodech i plno levných užitkových věcí!
Mezi ně patří třeba levné dřevěné rámečky (které si třeba já doma nabarvím, aby se mi hodily do pokoje, nalepím na ně mušličky, nebo kamínky, apod.), nebo třeba hezké stojánky na svíčky, vázy a umělé květiny. I když si možná myslíš, že kvalita u těchto výrobků zrovna nevyniká, nač? Vždyť tyto věcičky budou ozdobou pokoje a jestli s nimi nebudeš nějak závažně manipulovat, určitě ti poslouží stejně dobře, jako vzácné doplňky světových značek.
3. PŘÍJEMNÉ JE I UŽITEČNÉ
Nemáš zrovna peníze na korkové nástěnky, které v pokoji skvěle vyniknou, zvlášť když si na ně připneš třeba fotky, rozvrh hodin, důležité upomínky, nebo věci, které jsou ti vzácné. Tuto nástěnku si můžeš vytvořit i pomocí většího kusu polystyrenu - stačí ji vyřezat do požadovaného tvaru, klidně i do srdíčka, jestli budeš chtít, a připevnit na stěnu (pomocí hřebíku a provázku). Nemusíš se obávat toho, že polystyren nebude ve tvém pokoji dělat dobrotu, můžeš třeba polepit nějakým veselým balícím papírem. A stejně - když bude nástěnka od vrhu až dolů polepená tvými zážitky, bude po ní pokukovat víc než jeden pohled!
4. KVĚTINY JSOU DŮLEŽITÉ
Květiny tvůj pokoj skvěle oživí.